Kontakt

Drzwi przeciwpożarowe EI30/EI60
Magmadoors

Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu związanego z ochroną przeciwpożarową?

Dziś, gdy gospodarz opisanych powyżej nieruchomości podejmuje decyzję o wykonaniu remontu lokalu pojawia się problem ze zdobyciem właściwego produktu, który zapewni trwałość w użytkowaniu na długie lata. Jeśli istnieje możliwość dopasowania otworu pod produkt o typowych wymiarach – sprawa jest prosta.

Jeśli warunki zabudowy nie dają takiej możliwości wymiana drzwi przeciwpożarowych nietypowych staje się nie lada wyzwaniem. Są to produkty, których nie sposób znaleźć w miejscach, w których przyzwyczailiśmy się robić zakupy. Drzwi przeciwpożarowe o nietypowym wymiarze nie znajdziemy w okolicznych marketach, sklepach jak i na popularnych portalach z ogłoszeniami i aukcjami. Gdzie zatem zgłosić się z takim problemem i jak przygotować się do jego rozwiązania?

Znalazłeś się we właściwym miejscu w Internecie!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie drzwi przeciwpożarowych. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i klientami indywidualnymi, a każde zamówienie jest dla nas tak samo ważne.

Napisz do nas, krótką wiadomość:

  • opisz swój problem, napisz swoimi słowami jakich drzwi potrzebujesz,
  • podaj wymiar otworu w murze, w którym montowane będą drzwi,
  • dołącz zdjęcie otworu z wewnętrznej i zewnętrznej strony (ułatwi to naszą pracę, otrzymamy pełny pogląd na miejsce montażu),
  • napisz czy do drzwi przeciwpożarowych potrzebujesz wyposażenia dodatkowego (wkładka patentowa, przeszklenia, dodatkowy zamek, samozamykacz ramieniowy, klamka ze stali nierdzewnej i inne),
  • określ czy drzwi przeciwpożarowe montowane będą wewnątrz czy na zewnątrz budynku,
  • miejscowość, do której drzwi przeciwpożarowe mamy dostarczyć.

Po otrzymaniu powyższych danych nasz zespół przygotuje dla Ciebie darmową wycenę, w której zawarte będą kluczowe informacje dotyczące oferowanego rozwiązania, cena, czas realizacji oraz koszt dostawy. Osobiście podejmiesz decyzję jak działamy – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Zacznij działać już dziś, a my zadbamy o dostawę Twoich nietypowych drzwi przeciwpożarowych.