Akcesoria do drzwi przeciwpożarowych

249 zł netto.

2 300 zł netto.

219 zł netto.

269 zł netto.

189 zł netto.

359 zł netto.

489 zł netto.

Akcesoria do drzwi przeciwpożarowych – zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Codziennie drzwi przeciwpożarowe prowadzące do różnych pomieszczeń w budynku są otwierane i zamykane nawet kilkadziesiąt razy. Nic więc w tym dziwnego, że normalną rzeczą są usterki i zużycia poszczególnych elementów drzwi ppoż. Najczęściej na różnego rodzaju usterki są narażone takie części jak zamki do drzwi, klamki, samozamykacze, itp. Na całe szczęście te wszystkie akcesoria do drzwi przeciwpożarowych możesz dokupić bez konieczności wymiany całego skrzydła.
Z myślą o różnych potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy zestaw akcesoriów do drzwi przeciwpożarowych, które umożliwią łatwą i szybką wymianę zużytych elementów. Znajdziesz tutaj takie produkty jak:
– Zamek antypaniczny, okucie antypaniczne, są to produkty, które przede wszystkim sprawdzają się w sytuacjach awaryjnych.
Samozamykacza w tym ramieniowy oraz szynowy.
– Próg opadający, który może być montowany przede wszystkim w skrzydle lub na skrzydle.
Regulator kolejności zamykania, ten produkt pozwala na odpowiednią regulację i kolejność zamykania drzwi przeciwpożarowych.
Elektrorygle dzięki, którym na przykład ograniczysz dostęp do pomieszczeń nie upoważnionym osobom.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz chwytak elektormagnetyczny, który przytrzymuje drzwi przeciwpożarowe. Dzięki tym wszystkim elementom zadbasz o bezpieczeństwo swoje i innych. Pamiętaj również, że w myśl § 240 ust. 6 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. drzwi przeciwpożarowe muszą być wyposażone w urządzenia, które w razie wybuchu pożaru w pomieszczeniu, samoczynnie zamkną skrzydło.

Nadaj swoim drzwiom nowego życia i funkcjonalności

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dla drzwi przeciwpożarowe oraz drzwi bez odporności ogniowej. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy rzetelną odpowiedzią i podpowiemy w doborze najidealniejszych produktów, dopasowanych do Państwa potrzeb.