Drzwi przeciwpożarowe EI30/EI60, dymoszczelne i techniczne

Drzwi pożarowe EI30/EI60 – Niezawodna ochrona przed ogniem

Drzwi EI30 to drzwi, które oprócz podstawowej funkcji, jaką jest oddzielenie wybranego wnętrza i wydzielenia drogi ewakuacyjnej od reszty przestrzeni, mają jeszcze jedno bardzo ważne zadanie. Zabezpieczenie wybranego wnętrza przed ogniem i wysoką temperaturą, podczas wybuchu pożaru. Drzwi pożarowe EI30/EI60 mogą być montowane w miejscach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, czy też w prywatnych domach. Na przykład w przedszkolach, szkołach, urzędach, kotłowniach, garażach, magazynach, biurach, galeriach handlowych, szpitalach, itp.

W każdym budynku użyteczności publicznej bardzo istotne jest bezpieczeństwo. Kluczowym aspektem drzwi pożarowych jest szybkie zapobiegnięcie rozprzestrzeniania się ognia, może to uchronić życie ludzkie oraz zminimalizowanie strat materialnych. Warto więc poświęcić trochę czasu i uwagi na wybór tych drzwi. Wybrać takie drzwi przeciwpożarowe, które będą spełniać Twoje wszystkie oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa.

Przygotowane przez nas propozycje drzwi stalowe EI30 pozwalają na wybór idealnie dostosowanych drzwi do potrzeb Klienta. W naszej ofercie znajdziesz drzwi EI30 wewnętrzne zarówno w wersji 1-skrzydłowej jaki i w wersji 2-skrzydłowej. Drzwi ppoż EI30 są wykonane z blachy stalowej galwanizowanej przez co są bardzo wytrzymałe. Jesteśmy w stanie przygotować drzwi z przeszkleniami w kształcie prostokątnym jak i okrągłym. Zadbaliśmy o to, aby każdy Klient mógł wybrać model idealnie odpowiadający jego upodobaniom, dlatego w naszej palecie kolorów jest taki duży wybór. Na oferowane produkty posiadamy komplet dokumentów potwierdzających wysoką jakość produktu oraz zgodność z obowiązującymi przepisami: Krajowa Ocena Techniczna, Atest Higieniczny. Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych.

Drzwi przeciwpożarowe EI30 zapewniają do 30 minut ochrony przed ogniem!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na drzwi przeciwpożarowe. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.