O nas

Magma Doors

Nasza pracao nas

Jesteśmy specjalistami pasywnych systemów ochrony przeciwpożarowej!

Każdego dnia rozwiązujemy problemy związane z doborem, wykonaniem i dostawą na czas optymalnych produktów branży przeciwpożarowej, na terenie całego kraju. Odpowiadamy na zapytania naszych klientów i pozwalamy im znaleźć rozsądne, solidne i zgodne z prawem budowlanym rozwiązanie. Zagłębiamy się w przedstawione zagadnienie przesłane do nas mailowo i na jego bazie tworzymy indywidualną ofertę, pod konkretną inwestycję.  W naszej codziennej pracy regularnie spotykamy się z „nietypowymi projektami”, „trudnymi zadaniami” czy „napiętymi terminami”.

Kim Jesteśmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem. Lata dotychczasowych doświadczeń pomagają nam w rozwiązywaniu codziennych zadań zlecanych nam przez naszych klientów. Ze względu na branżę, w której działamy nie wypada nam powiedzieć, że jesteśmy „zapaleńcami”, jednak śmiało można o nas powiedzieć, że jesteśmy pasjonatami swojego fachu, a osobowości i przedsiębiorstwa z którymi współpracujemy każdego dnia sprawiają, że uczestnictwo w branży ppoż. pozostaje wyjątkowo wdzięcznym zajęciem.

Zakres Działalności

Przedsiębiorstwo Magma Doors zostało założone w Miechowie, w województwie małopolskim. Zakres naszej działalności obejmuje jednak cały kraj. Wycena zostaje przygotowana dla klienta online, natomiast po sfinalizowaniu zamówienia dostarczamy towary zarówno za pomocą przesyłek kurierskich pod konkretny adres, jak i pozostawiamy możliwość dokonania odbioru osobistego w różnych częściach kraju.

Wartości

CZAS : Staramy się działać ekspresowo. Wyjątkową wagę przykładamy do szybkiego przygotowania oferty, tak by klient nie tracił czasu na formalności związane z dokonaniem zamówienia.

EMPATIA : Każdy z problemów, przedstawionych nam przez naszych klientów to dla nas nowe wyzwanie. Jesteśmy po to, by pomóc je rozwiązywać.

FACHOWOŚĆ : Indywidualnie i profesjonalnie rozpatrujemy każde zapytanie. Niezależnie czy pracujemy dla dużej korporacji czy klienta detalicznego.