Co warto wiedzieć o stolarce aluminiowe przeciwpożarowej?

stolarka aluminiowa przeciwpożarowa

Stolarka aluminiowa PPOŻ

Przytulne biuro to w dużej mierze dobrze zorganizowane, ergonomiczne wnętrze oraz przemyślana i dopasowana do potrzeb użytkowników konstrukcja. Nowatorskie pomysły architektów i producentów rozszerzają bazę dostępnych na rynku rozwiązań każdego dnia. Pozwala to zindywidualizować swoje wymarzone przedsiębiorstwo już na etapie budowy. Ponadto na przestrzeni mijających lat, z każdym kolejnym remontem mamy możliwość udoskonalenia naszego miejsca pracy. Gonimy więc za innowacyjnymi trendami, by rozwijać starzejące się pomieszczenia. Wraz ze zmieniającą się modą, naszymi potrzebami i tym jak zmieniamy się my sami – zmienia się wygląd naszej siedziby. Wspaniałą receptą na odświeżenie image’u lub wprowadzenie wyższej klasy materiałów do swojego biura jest szeroko rozumiana stolarka aluminiowa. Przykłady?

Okno PPOŻ

Stosowanie okien aluminiowych pozwala dobrać kolor stolarki zgodnie z wymaganiami klienta. Pod kolor tynków, dachu czy nawet ulubionych butów małżonki. Mało? Istnieje możliwość malowania stolarki w barwy i struktury drewnopodobne. To sprawdzone i dobrze prezentujące się rozwiązania, które wydatnie zwiększają prestiż pomieszczeń. Okna aluminiowe posiadają świetne parametry cieplne oraz akustyczne. Zamawiający ma możliwość wyboru rodzaju szyby oraz koloru ramki, tak by jego „okno na świat” było zgodne z planem, który założył. W określonych warunkach dopuszcza się możliwość montażu okien przeciwpożarowych w miejscu nieprzeziernych luksferów!

Drzwi Aluminiowe Przeciwpożarowe

Aluminium to jednak nie tylko okna! To przeszklone ściany, witryny, eleganckie drzwi czy różnego rodzaju szklenia wewnętrzne. Produkty te same nasuwają szereg pomysłów, co można zmienić lub udoskonalić w Twoim domu lub firmie. Kluczem do wprowadzenia zmian jest wyobraźnia – korzystajcie z niej, a następnie opowiedzcie nam o swoich pomysłach! W naszej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa przeciwpożarowa. Okna i drzwi aluminiowe ppoż. to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Rozwiązania te charakteryzują się nowoczesnymi walorami estetycznymi względem tradycyjnych produktów technicznych wykonanych ze stali.

Stolarka aluminiowa ppoż. może zostać wykonana zarówno jako przeszklona, pełna, dzielona pół na pół lub niesymetrycznie. Tak wewnętrzna jak i montowana na zewnątrz budynku. Co więcej, wbrew wielu głosom w branży okna ppoż. można wykonać jako okno aluminiowe przeciwpożarowe stałe, lub w wariancie rozwieranym i my taki produkt w swojej ofercie posiadamy! Potrzebujesz drzwi ppoż aluminiowe przeszklone? Dymoszczelne? Malowane w wzór drewnopodobny?

Napisz do nas! Odpowiemy na każde zapytanie!

Prosimy o informację:

  • adres dostawy
  • drzwi – stalowe/aluminiowe, zewnętrze/wewnętrzne, malowanie: tak/nie, kierunek drzwi: lewe/prawe, ewentualne dodatkowe akcesoria.
  • Klapy oddymiające/okna oddymiające – powierzchnia czynna, ilość kondygnacji budynku.